Soccer live scores, results and schedules while scores are shown live and instantaneously!

Schedule for 2nd November 2014



Albania: Super League
Elbasani ? - ? Kukesi 12:00
Laci ? - ? Skenderbeu 12:00
Vllaznia ? - ? Teuta 12:00
Partizani ? - ? Apolonia Fier 15:00
Flamurtari ? - ? KF Tirana 18:00
Argentina: Primera Division - Torneo Transición
San Lorenzo ? - ? Boca Juniors 19:00
Tigre ? - ? Lanus 19:00
Arsenal Sarandi ? - ? Independiente 21:15
Argentina: Primera B Nacional
Aldosivi ? - ? Argentinos Jrs 21:10
Argentina: Primera B Metropolitana
CA Estudiantes ? - ? Chacarita Juniors 14:05
Argentina: Torneo Argentino A
Cipolletti ? - ? Guillermo Brown 19:00
Deportivo Madryn ? - ? C.A.I 19:00
Juventud Unida Universitario ? - ? Deportivo Maipu 20:00
San Jorge ? - ? Antoniana 20:00
Sportivo Patria ? - ? Sarmiento Resistencia 20:00
Union Aconquija ? - ? AH Zapla 20:00
Atletico Parana ? - ? Formosa 20:30
Gimnasia Mendoza ? - ? Americo Tesorieri 20:30
Andino ? - ? Sportivo Estudiantes 21:00
Ferro Gen.Pico ? - ? Libertad de Sunchales 21:00
Gimnasia y Tiro ? - ? Central Cordoba 21:00
Chaco For Ever ? - ? Deportivo Mandiyu 22:00
San Lorenzo Alem ? - ? Union Villa Krause 22:30
Gimnasia E.R. ? - ? Juventud Unida Gualeguaychu 23:00
Club Atletico Mitre ? - ? San Martin T. 23:30
Argentina: Primera C Metropolitana
San Telmo ? - ? Flandria 14:00
Berazategui ? - ? Dock Sud 18:30
Central Cordoba ? - ? Juventud Unida San Miguel 18:30
Armenia: Premier League
Mika ? - ? Ararat Yerevan 10:40
Pyunik Yerevan ? - ? Banants Yerevan 13:00
Australia: A-League
Sydney FC ? - ? Central Coast Mariners 06:00
Austria: Tipico Bundesliga
Altach ? - ? Rapid Vienna 15:30
Austria: Regionalliga East
Admira (Am) ? - ? Parndorf 14:30
Austria: Regionalliga Central
AC Wolfsberger (Am) ? - ? Wallern 13:00
Union Gurten ? - ? SAK Klagenfurt 13:00
Austria: Regionalliga West
Eugendorf ? - ? A. Salzburg 13:00
Hard ? - ? Seekirchen 13:00
Wattens ? - ? Neumarkt 13:00
Saalfelden ? - ? Dornbirn 15:15
Azerbaijan: Premier League
Gabala ? - ? FK Baku 11:30
SumQayit City ? - ? Inter Baku 12:00
Khazar Lenkoran ? - ? Simurq Zaqatala 13:00
Neftci Baku ? - ? AZAL PFC 13:15
Qarabag ? - ? Araz 15:30
Belarus: Vysshaya Liga - Winners Stage
Naftan ? - ? Sachter Soligorsk 11:00
FC Gomel ? - ? Zhodino 13:00
Belarus: Vysshaya Liga - Losers Stage
FC Minsk ? - ? Neman 11:00
Belgium: Jupiler League
Lierse ? - ? Gent 13:30
Charleroi ? - ? Club Brugge 17:00
Westerlo ? - ? Mouscron Peruwelz 19:00
Belgium: Proximus League
K.RC. Mechelen ? - ? Virton 13:30
Aalst ? - ? Mons 14:00
FC Antwerp ? - ? ASV Geel 14:00
Bolivia: Liga De Futbol Prof - Apertura
Nacional Potosí ? - ? San Jose 19:00
Bolivar ? - ? Petrolero de Yacuiba 20:00
Oriente Petrolero ? - ? Wilstermann 21:00
Bosnia And Herzegovina: Premier League
Zeljeznicar ? - ? FK Sarajevo 12:30
Siroki Brijeg ? - ? Drina Zvornik 15:30
Brazil: Série A
Criciuma ? - ? Sao Paulo 19:00
Cruzeiro ? - ? Botafogo RJ 19:00
Santos ? - ? Internacional 19:00
Sport Recife ? - ? Figueirense 19:00
Atletico-PR ? - ? Atletico-MG 21:30
Flamengo RJ ? - ? Chapecoense-SC 21:30
Bahia ? - ? Palmeiras 22:00
Brazil: Série C - Play Offs
Macae ? - ? CRB 21:00
Brazil: Série D - Play Offs
Confianca ? - ? Tombense 19:00
Bulgaria: A Pfg
Lok. Sofia ? - ? Levski 11:00
Cherno More ? - ? Botev Plovdiv 12:30
Lok. Plovdiv ? - ? Haskovo 12:30
Bulgaria: B Pfg
Chernomorets Burgas ? - ? Dobrudzha 12:30
Gorna ? - ? Septemvri 12:30
Mezdra ? - ? Montana 12:30
Pirin Blagoevgrad ? - ? Spartak 12:30
Rakovski 2011 ? - ? Botev Vratsa 12:30
Razlog ? - ? PFC Burgas 12:30
Sozopol ? - ? Botev Galabovo 12:30
Vereya ? - ? Bansko 14:00
Burundi: Ligue A
Bujumbura C. ? - ? LLB Academic 12:00
Rusizi ? - ? Academie Tchite 14:00
Chile: Primera Division - Apertura
San Marcos de Arica ? - ? U. De Concepcion 01:00
Cobresal ? - ? Colo Colo 18:30
Deportes Iquique ? - ? Nublense 18:30
A. Italiano ? - ? Union La Calera 21:00
Chile: Primera B - Apertura
Everton ? - ? Copiapo 15:00
Magallanes ? - ? San Luis 15:00
Iberia ? - ? Curico Unido 18:30
D. Concepcion ? - ? L. Schwager 19:00
Coquimbo ? - ? La Serena 19:30
San Felipe ? - ? Deportes Temuco 20:00
China: Super League
Beijing Guoan ? - ? Henan Jianye 07:35
Guizhou Renhe ? - ? Harbin Yiteng 07:35
Hangzhou Greentown ? - ? Changchun Yatai 07:35
Jiangsu Sainty ? - ? Guangzhou R&F 07:35
Liaoning ? - ? Shanghai Shenhua 07:35
Shandong Luneng ? - ? Guangzhou Evergrande 07:35
Shanghai Shenxin ? - ? Dalian Aerbin 07:35
Tianjin Teda ? - ? Shanghai SIPG 07:35
Colombia: Liga Postobon - Clausura
Fortaleza ? - ? Atl. Nacional 00:45
Patriotas ? - ? Chico 18:00
Petrolera ? - ? Deportes Tolima 20:15
Huila ? - ? Santa Fe 22:30
Millonarios ? - ? Uniautónoma 22:30
Costa Rica: Primera Division - Torneo De Invierno
Cartagines ? - ? Carmelita 17:00
CS Uruguay ? - ? Santos DG 18:00
Zeledon ? - ? Puma Generalena 19:00
Belen ? - ? Limon 20:30
U.C.R. ? - ? Alajuelense 23:00
Croatia: 1. Hnl
Osijek ? - ? NK Zagreb 14:00
Zadar ? - ? Hajduk Split 18:00
Cyprus: First Division
Othellos Athienou ? - ? AEK Larnaca 14:00
Omonia ? - ? Ayia Napa 15:00
AEL Limassol ? - ? Ermis 16:00
Czech Republic: Synot Liga
Liberec ? - ? Jablonec 14:45
Czech Republic: Division 2
Znojmo ? - ? Karvina 13:00
Most ? - ? Varnsdorf 16:30
Czech Republic: Division A
Susice ? - ? Horovicko 13:00
Czech Republic: Division B
Brozany ? - ? Sous 13:00
Neratovice ? - ? Krupka 13:00
Uvaly ? - ? Horni Mecholupy 13:00
Zatec ? - ? Litol 13:00
Czech Republic: Division C
Pardubice B ? - ? Kutna Hora 13:00
Czech Republic: Division D
Mutenice ? - ? Tasovice 13:00
Pelhrimov ? - ? Bystrice n. P. 13:00
Stara Rise ? - ? Napajedla 13:00
Zdar na Sazavou ? - ? Slavoj Polna 13:00
Czech Republic: Division E
Brumov ? - ? Kozlovice 09:15
Havirov ? - ? Vitkovice 09:15
Liskovec ? - ? Prerov 13:00
Urcice ? - ? Velke Karlovice 13:00
Denmark: Superliga
Odense ? - ? Hobro 13:00
FC Copenhagen ? - ? Sonderjyske 16:00
Brondby ? - ? Randers FC 17:30
Denmark: Nordicbet Ligaen
Lyngby ? - ? Roskilde 12:00
AB Copenhagen ? - ? Koge 14:00
Horsens ? - ? Skive 14:00
Vejle ? - ? Vendsyssel FF 14:00
Viborg ? - ? Aarhus 14:30
Denmark: 2nd Division East
Avarta ? - ? Svebolle 12:00
Helsingor ? - ? Herlev 12:00
Denmark: 2nd Division West
Svendborg ? - ? Naesby 12:00
Thisted FC ? - ? Marienlyst 12:00
Ecuador: Serie A - Second Stage
U. Catolica ? - ? Dep. Quito 16:30
Emelec ? - ? LDU Quito 22:00
Egypt: Premier League
El-Shorta ? - ? El Ismaily 15:00
Wadi Degla ? - ? El Raja 17:30
El Salvador: Primera Division - Apertura
FAS ? - ? Aguila 01:00
Atletico Marte ? - ? Alianza FC 21:00
Santa Tecla ? - ? UES 21:30
England: Premier League
Manchester City ? - ? Manchester United 13:30
Aston Villa ? - ? Tottenham 16:00
England: Conference South
Hayes & Yeading ? - ? Sutton 15:00
England: Fa Trophy - Qualification
United of Manchester ? - ? Padiham 15:00
Estonia: Meistriliiga
Levadia ? - ? Johvi Lokomotiv 11:00
France: Ligue 1
Nantes ? - ? Rennes 13:00
Bordeaux ? - ? Toulouse 16:00
Marseille ? - ? Lens 20:00
Fyr Of Macedonia: First League
Met. Skopje ? - ? Bregalnica Stip 12:30
Teteks ? - ? Sileks 12:30
Turnovo ? - ? Vardar 12:30
Georgia: Umaglesi Liga
Dinamo Batumi ? - ? Chikhura 10:00
Merani Martvili ? - ? Shukura 10:00
Tskhinvali ? - ? Bolnisi 10:00
WIT Georgia ? - ? Zestafoni 10:00
Torpedo Kutaisi ? - ? Dinamo Tbilisi 14:00
Germany: Bundesliga
B. Moenchengladbach ? - ? Hoffenheim 14:30
Köln ? - ? Freiburg 16:30
Paderborn ? - ? Hertha Berlin 16:30
Germany: 2. Bundesliga
Bochum ? - ? Munich 1860 12:30
Braunschweig ? - ? Aalen 12:30
FSV Frankfurt ? - ? Aue 12:30
Germany: 3. Liga
Erfurt ? - ? Fortuna Köln 13:00
Preussen Munster ? - ? Duisburg 13:00
Regensburg ? - ? Hallescher 13:00
Stuttgart II ? - ? Dortmund II 13:00
Germany: Regionalliga North
Bremen II ? - ? Wolfsburg II 13:00
Cloppenburg ? - ? ETSV Weiche 13:00
Hamburger SV II ? - ? Meppen 13:00
Luneburger Hansa ? - ? FT Braunschweig 13:00
VfR Neumunster ? - ? TSV Havelse 13:00
BSV Rehden ? - ? Norderstedt 14:00
Germany: Regionalliga Nordost
BFC Dynamo ? - ? Berliner AK 07 12:30
Meuselwitz ? - ? Union Berlin II 12:30
Zwickau ? - ? Viktoria Berlin 12:30
Magdeburg ? - ? Jena 13:00
Germany: Regionalliga West
Schalke II ? - ? Bochum II 12:30
Hennef ? - ? RW Essen 13:00
Kray ? - ? Uerdingen 13:00
Verl ? - ? Lotte 13:00
Siegen ? - ? Köln II 13:30
B. Moenchengladbach II ? - ? Oberhausen 14:00
Germany: Regionalliga Sudwest
Hoffenheim II ? - ? Kickers Offenbach 13:00
Kassel ? - ? Eintracht Trier 13:00
Germany: Regionalliga Bayern
Augsburg II ? - ? Illertissen 13:00
Garching ? - ? Buchbach 13:00
Heimstetten ? - ? Furth II 13:00
Ingolstadt II ? - ? Memmingen 13:00
Nurnberg II ? - ? Schalding 13:00
Wurzburger Kickers ? - ? Bayern II 17:00
Germany: Oberliga Nofv-Nord
Furstenwalde ? - ? Schönberg 12:30
Malchower ? - ? Hurturkel 12:30
Zehlendorf ? - ? Altludersdorf 13:00
Germany: Oberliga Nofv- Süd
Einheit Rudolstadt ? - ? Halle 12:30
Oberlausitz ? - ? Dresden II 12:30
Schott Jena ? - ? Erfurt II 12:30
RB Leipzig II ? - ? Chemnitzer FC II 14:00
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede ? - ? Holstein Kiel II 13:00
Hartenholm ? - ? NTSV Strand 08 13:00
Henstedt-Ulzburg ? - ? Angeln 13:00
Schilksee ? - ? Meldorf 13:00
Germany: Oberliga Hamburg
Condor Hamburg ? - ? Meiendorfer SV 09:45
Paloma ? - ? Vier-und Marschlande 09:45
Altona ? - ? Halstenbek-Rellingen 13:00
TSV Buchholz 08 ? - ? SC Victoria Hamburg 13:00
Germany: Oberliga Bremen
Grohn ? - ? Habenhauser 13:30
Grolland ? - ? Vatan Bremen 13:30
Leher ? - ? Aumund-Vegesack 13:30
Schwachhausen ? - ? Brinkumer 13:30
Germany: Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover ? - ? Ottersberg 13:00
Drochtersen / Assel ? - ? Wunstorf 13:00
Göttingen 05 ? - ? Rotenburger 13:00
Spelle-Venhaus ? - ? Lupo-Martini Wolfsburg 13:00
Teutonia U. ? - ? Hildesheim 13:00
VfL Oldenburg ? - ? Egestorf-Langreder 13:00
VfL Osnabruck II ? - ? Eintracht Northeim 14:00
Germany: Oberliga Westfalen
ASC 09 Dortmund ? - ? Stadtlohn 13:30
Ennepetal ? - ? Arminia Bielefeld II 13:30
Erndtebruck ? - ? Ahlen 13:30
Gutersloh ? - ? Eintracht Rheine 13:30
Hammer SpVgg. ? - ? Roland Beckum 13:30
Sprockhovel ? - ? Erkenschwick 13:30
VfB Huls ? - ? Westfalia Rhynern 13:30
Westfalia Herne ? - ? Lippstadt 13:30
Zweckel ? - ? Neuenkirchen 13:30
Germany: Oberliga Hessen
Flieden ? - ? Viktoria Griesheim 13:30
Wehen II ? - ? SV Wiesbaden 13:30
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Diefflen ? - ? Neunkirchen 14:00
Gonsenheim ? - ? Pfeddersheim 14:00
Saarbrücken II ? - ? Arminia Ludwigshafen 14:00
Saar Saarbrucken ? - ? Betzdorf 14:00
Germany: Oberliga Bayern Nord
Ammerthal ? - ? Bayern Hof 13:00
Erlangen ? - ? Eltersdorf 13:00
Erlenbach ? - ? Spvgg Ansbach 09 13:00
Germany: Oberliga Bayern Süd
Rosenheim ? - ? DJK Rosenheim 09:30
Dachau ? - ? Pullach 13:00
Eichstatt ? - ? Unterfohring 13:00
Landsberg ? - ? Unterhaching II 13:00
Landshut ? - ? Rain/Lech 13:00
Schwabmunchen ? - ? Wolfratshausen 13:00
Vilzing ? - ? Hankofen-Hailing 13:00
Bad Kotzting ? - ? Pipinsried 14:00
Bogen ? - ? Raisting 14:00
Germany: Oberliga Baden-Württemberg
SV Pforzheim ? - ? Balingen 12:00
Stutt. Kickers II ? - ? FC 08 Villingen 13:00
Germany: Oberliga Mittelrhein
Alemannia Aachen II ? - ? Bonner 13:30
Bergheim ? - ? Alfter 13:30
Bergisch Gladbach ? - ? Hertha Walheim 13:30
Germania Windeck ? - ? Freialdenhoven 13:30
Eilendorf ? - ? VfL Leverkusen 14:00
Hurth ? - ? FC Viktoria 08 14:00
Bruhl ? - ? Erftstadt 14:15
Germany: Oberliga Niederrhein
Baumberg ? - ? Sonsbeck 13:30
Duisburg II ? - ? Bocholt 13:30
Homberg ? - ? SW Essen 13:30
Honnepel-Niedermormter ? - ? Germania Ratingen 13:30
Jahn Hiesfeld ? - ? Velbert 13:30
Kapellen-Erft ? - ? Nievenheim 13:30
Krefeld-Fischeln ? - ? Hilden 13:30
Wuppertaler ? - ? Oberhausen II 13:30
TuRU Düsseldorf ? - ? Bosinghoven 14:00
Greece: Super League
Ergotelis ? - ? PAOK 13:00
Niki Volos ? - ? Kerkyra 15:15
Panetolikos ? - ? Skoda Xanthi 15:15
Panthrakikos ? - ? OFI Crete 15:15
Panathinaikos ? - ? Atromitos 17:30
Greece: Football League - Group 1
Acharnaikos ? - ? AEK 13:00
Alimos ? - ? Panegialios FC 13:00
AO Paniliakos ? - ? Chania 13:00
Episkopi ? - ? Psachna 13:00
Greece: Football League - Group 2
A. Asteras ? - ? O. Volos 13:00
Fokikos FC ? - ? Karditsa 13:00
Gazoros ? - ? Lamia 13:00
Greece: Football League 2 - Group A
Akropotamos ? - ? Ampelokipoi 13:00
Alexandroupoli ? - ? Evros S. 13:00
Apollon Arnaia ? - ? Kastoria 13:00
Aris ? - ? Dramas 13:00
Byzantio ? - ? Kampaniakos 13:00
Giannitsa ? - ? Ethnikos N. A. 13:00
Thyella F. ? - ? Kavala 13:00
Greece: Football League 2 - Group B
Agias ? - ? Tsaritsani 13:00
Anagennisi Arta ? - ? Vataniakos 13:00
Feraios ? - ? Lefkadia 13:00
Filippiada ? - ? Karaiskakis 13:00
Neokaisareias ? - ? Kozani FC 13:00
Opountios Martinou ? - ? Makrochori 13:00
Pyrsos ? - ? Thesprotos 13:00
Greece: Football League 2 - Group C
Panarkadikos ? - ? Aiolikos FC 11:00
Achaiki ? - ? PAO Varda 13:00
Kalamata ? - ? Panelefsiniakos F.C. 13:00
Loutraki ? - ? Mandraikos 13:00
Magoulas ? - ? Zakynthiakos 13:00
Neas M. ? - ? Vyzas FC 13:00
Panargiakos ? - ? Ermis Kiveriou 13:00
Greece: Football League 2 - Group D
AO Ilisiakos ? - ? Kissamikos 13:00
Atromitos P. ? - ? Triglia R. 13:00
Ethnikos Piraeus ? - ? Glyfada 13:00
Giouchtas ? - ? Irodotos 13:00
Kifisias ? - ? Ionikos 13:00
Kroussonas ? - ? Kyanos A. V. 13:00
Nea I. ? - ? Ierapetra 13:00
Guatemala: Liga Nacional - Apertura
Petapa ? - ? Halcones 02:00
Universidad SC ? - ? Municipal 17:05
Antigua ? - ? Suchitepequez 17:15
Guastatoya ? - ? Coatepeque 20:30
Comunicaciones ? - ? Malacateco 22:00
Honduras: Liga Nacional - Apertura
CD Honduras ? - ? Parrillas O. 01:30
Real Sociedad ? - ? Victoria 20:00
Marathon ? - ? Motagua 22:00
Olimpia ? - ? Real Espana 22:00
Vida ? - ? Platense 23:00
Hong Kong: Division 1
Wong Tai Sin ? - ? Yuen Long 06:30
South China ? - ? Yokohama Hong Kong 09:30
Hungary: Otp Bank Liga
MTK Budapest ? - ? Ujpest 15:30
Videoton ? - ? Honved 17:30
Hungary: Nb Ii
Balmazujvaros Sport ? - ? Cegledi 12:30
Gyirmot SE ? - ? Csakvari 15:00
Mezokovesd-Zsory ? - ? Soproni VSE 15:00
India: Isl
Mumbai City ? - ? Kerala Blasters 13:30
Ireland: Fai Cup
Derry City ? - ? St. Patricks 15:30
Israel: Ligat Ha'Al
Netanya ? - ? Hapoel Petach Tikva 18:15
Italy: Serie A
Chievo ? - ? Sassuolo 14:00
Sampdoria ? - ? Fiorentina 14:00
Torino ? - ? Atalanta 14:00
Udinese ? - ? Genoa 14:00
AC Milan ? - ? Palermo 19:45
Italy: Serie B
Latina ? - ? Frosinone 11:30
Varese ? - ? Modena 17:00
Italy: Lega Pro - Group A
Venezia ? - ? Giana Erminio 10:00
Alessandria ? - ? Arezzo 13:30
Monza ? - ? Lumezzane 15:00
Como ? - ? Pordenone 17:00
Italy: Lega Pro - Group B
Santarcangelo ? - ? Pistoiese 11:30
Savona ? - ? Carrarese 13:30
Ascoli ? - ? Pontedera 15:00
Tuttocuoio ? - ? Ancona 17:00
Italy: Lega Pro - Group C
Reggina ? - ? Aversa 11:30
Benevento ? - ? Lamezia 13:30
Messina ? - ? Foggia 13:30
Matera ? - ? Salernitana 15:00
Lecce ? - ? Nuova Cosenza 17:00
Italy: Serie D - Group A
Argentina ? - ? Borgomanero 13:30
Borgosesia ? - ? Acqui 13:30
Chieri ? - ? Lavagnese 13:30
Derthona ? - ? Cuneo 13:30
Novese ? - ? Vallée d´Aoste 13:30
Pro Settimo ? - ? Bra 13:30
RapalloBogliasco ? - ? Caronnese 13:30
Sancolombano ? - ? Vado 13:30
Sestri Levante ? - ? OltrepoVoghera 13:30
Sporting Bellinzago ? - ? Asti 13:30
Italy: Serie D - Group B
Caravaggio ? - ? Pontisola 13:30
Ciserano ? - ? Villafranca 13:30
Folgore Caratese ? - ? Ciliverghe Mazzano 13:30
Inveruno ? - ? Pro Sesto 13:30
Lecco ? - ? Seriate 13:30
MapelloBonate ? - ? Olginatese 13:30
Montichiari ? - ? Seregno 13:30
Sondrio ? - ? Castiglione 13:30
Virtus Verona ? - ? Castellana 13:30
Italy: Serie D - Group C
Altovicentino ? - ? Mori 13:30
Biancoscudati Padova ? - ? Triestina 13:30
Clodiense ? - ? Giorgione 13:30
Dro ? - ? Belluno 13:30
Kras ? - ? Fontanafredda 13:30
Montebelluna ? - ? Union Pro 13:30
Ripa Fenadora ? - ? Tamai 13:30
Sacilese ? - ? Mezzocorona 13:30
Italy: Serie D - Group D
Correggese ? - ? Bellaria Igea 13:30
Fiorenzuola ? - ? Este 13:30
Formigine ? - ? Mezzolara 13:30
Imolese ? - ? Abano 13:30
Montemurlo ? - ? Fortis Juventus 13:30
Porto Tolle ? - ? Romagna Centro 13:30
Ribelle ? - ? Piacenza 13:30
Rimini ? - ? Castelfranco 13:30
Scandicci ? - ? Fidenza 13:30
Thermal Abano ? - ? S.P. Padova 13:30
Italy: Serie D - Group E
Colligiana ? - ? Massese 13:30
Flaminia ? - ? Sansepolcro 13:30
Foligno ? - ? Gavorrano 13:30
GualdoCasacastalda ? - ? Villabiagio 13:30
Pianese ? - ? Trestina 13:30
Poggibonsi ? - ? Voluntas Spoleto 13:30
Ponsacco ? - ? San Donato 13:30
SanGiovanni ? - ? Rieti 13:30
Siena ? - ? Bastia 13:30
Italy: Serie D - Group F
Amiternina ? - ? Fano 13:30
Campobasso ? - ? Castelfidardo 13:30
Civitanovese ? - ? Celano 13:30
Fermana ? - ? Giulianova 13:30
Jesina ? - ? Agnonese 13:30
Matelica ? - ? Calcio Chieti 13:30
San Nicolo ? - ? Sambenedettese 13:30
Termoli ? - ? Recanatese 13:30
Vis Pesaro ? - ? Maceratese 13:30
Italy: Serie D - Group G
Arzachena ? - ? Ostia Mare 13:30
Castelli Romani ? - ? Anziolavinio 13:30
Fondi ? - ? Isola Liri 13:30
Nuorese ? - ? Cynthia 13:30
Olbia ? - ? Aprilia 13:30
San Cesareo ? - ? Palestrina 13:30
Selargius ? - ? Terracina 13:30
Sora ? - ? Budoni 13:30
Viterbese ? - ? Astrea 13:30
Italy: Serie D - Group H
Andria ? - ? Grottaglie 13:30
Arzanese ? - ? Manfredonia 13:30
Brindisi ? - ? Gelbison Cilento 13:30
Francavilla ? - ? San Severo 13:30
Gallipoli ? - ? Taranto 13:30
Monopoli ? - ? Puteolana 13:30
Pomigliano ? - ? Cavese 13:30
Sarnese ? - ? Potenza 13:30
US Scafatese ? - ? Bisceglie 13:30
Italy: Serie D - Group I
Agropoli ? - ? Orlandina 13:30
Akragas ? - ? Roccella 13:30
Due Torri ? - ? Neapolis 13:30
Gioiese ? - ? Tiger Brolo 13:30
Leonfortese ? - ? Torrecuso 13:30
Marcianise ? - ? HinterReggio 13:30
Montalto Uffugo ? - ? Nerostellati Frattese 13:30
Rende ? - ? Noto 13:30
Sorrento ? - ? Battipagliese 13:30
Japan: J-League
C-Osaka ? - ? Kofu 04:00
G-Osaka ? - ? Vegalta Sendai 04:00
Nagoya ? - ? FC Tokyo 04:00
Albirex Niigata ? - ? Kashima 07:00
Hiroshima ? - ? Omiya Ardija 07:00
Kashiwa ? - ? Tokushima 07:00
Kawasaki Frontale ? - ? Shimizu 07:00
Tosu ? - ? Kobe 10:00
Kenya: Premier League
Kenya CB ? - ? Sony Sugar 11:00
Mathare Utd. ? - ? Western Stima 12:00
Nakuru AllStars ? - ? Nairobi City 12:00
Tusker ? - ? Thika Utd. 13:00
Kosovo: Superliga
Kosova Vushtrri ? - ? Hajvalia 12:00
Trepca Mitrovice ? - ? Drenica 12:00
Vellaznimi ? - ? Drita 12:00
Lithuania: A Lyga
Kruoja ? - ? Zalgiris 10:00
Ekranas ? - ? Suduva 16:00
Luxembourg: Luxembourg Cup
Alliance Aischdall ? - ? Racing Luxembourg 15:00
Avenir Beggen ? - ? AS Hosingen 15:00
Benfica ? - ? Petange 15:00
FC Mamer ? - ? Lintgen 15:00
Kehlen ? - ? Berbourg 15:00
Lamadelaine ? - ? Blo Weiss Medernach 15:00
Marisca Mersch ? - ? Walferdange 15:00
Muhlenbach ? - ? Mondercange 15:00
Oberkorn ? - ? FC Munsbach 15:00
Orania Vianden ? - ? AS Wincrange 15:00
Sandweiler ? - ? Mertert/Wasserbillig 15:00
UNA Strassen ? - ? Alisontia Steinsel 15:00
Yellow Boys ? - ? Union Remich/Bous 15:00
Erpeldange ? - ? Bissen 16:00
Schifflange ? - ? Berdorf Consdorf 16:00
Malawi: Super League
Chikwawa United ? - ? Blantyre United 12:30
Kamuzu Barracks ? - ? Blue Eagles 12:30
Silver ? - ? Mighty Wanderers 12:30
Malta: Premier League
Tarxien ? - ? Floriana 13:00
Mosta ? - ? Hibernians 15:15
Mauritania: Championnat D1
Police ? - ? Selibaby 15:00
Tidjikja ? - ? SNIM 15:00
Mexico: Primera Division - Apertura
U.A.N.L.- Tigres ? - ? Querétaro 01:00
Club Leon ? - ? Atlas 02:06
Jaguares De Chiapas ? - ? Cruz Azul 03:00
Leones Negros ? - ? Santos Laguna 03:00
U.N.A.M.- Pumas ? - ? Veracruz 18:00
Mexico: Liga De Ascenso - Apertura - Play Offs
Atlante ? - ? Necaxa 01:00
Moldova: Divizia Nationala
Milsami ? - ? Dacia Chisinau 12:00
Zimbru Chisinau ? - ? Academia Chisinau 13:00
Sheriff Tiraspol ? - ? Ceadir Lunga 15:00
Morocco: Botola
Chabab Atlas Khenifra ? - ? Maghreb Fez 13:00
Berkane ? - ? Wydad Casablanca 15:00
FAR Rabat ? - ? Hassania Agadir 15:15
Hoceima ? - ? FUS Rabat 19:00
Mozambique: Mocambola
Clube Desportivo de Nacala ? - ? Costa do Sol 12:00
Desportivo Maputo ? - ? Estrela Vermelha da Beira 12:00
Ferroviario Beira ? - ? Chibuto 12:00
Ferroviario Nampula ? - ? HCB Songo 12:00
Ferroviario Quelimane ? - ? Ferroviario 12:00
LD Maputo ? - ? Ferroviario Pemba 12:00
Maxaquene ? - ? Tèxtil do Pungué 12:00
Netherlands: Eredivisie
Utrecht ? - ? Vitesse 11:30
AZ Alkmaar ? - ? Excelsior 13:30
G.A. Eagles ? - ? Heracles 13:30
Willem II ? - ? Cambuur 13:30
Groningen ? - ? Breda 15:45
Netherlands: Eerste Divisie
Achilles 29 ? - ? Roda 13:30
Sparta Rotterdam ? - ? Nijmegen 13:30
New Zealand: Football Championship
Auckland ? - ? Hawke's Bay 01:00
Team Wellington ? - ? Wellington Phoenix 02:00
Norway: Tippeligaen
Aalesund ? - ? Valerenga 17:00
Brann ? - ? Sogndal 17:00
Lillestrom ? - ? Bodo/Glimt 17:00
Odd ? - ? Rosenborg 17:00
Stabaek ? - ? Haugesund 17:00
Start ? - ? Sandnes Ulf 17:00
Stromsgodset ? - ? Molde 17:00
Viking ? - ? Sarpsborg 08 17:00
Norway: Division 1
Fredrikstad ? - ? Sandefjord 11:00
Ham-Kam ? - ? Tromso 11:00
Hodd ? - ? Bryne 11:00
Honefoss ? - ? Alta 11:00
Mjondalen ? - ? Baerum 11:00
Ranheim ? - ? Strommen 11:00
Tromsdalen ? - ? Kristiansund 11:00
Ull/Kisa ? - ? Nest-Sotra 11:00
Pakistan: Premier League
Pakistan Army ? - ? Pakistan Airlines 07:30
KRL FC ? - ? KESC FC 09:30
Paraguay: Primera Division - Clausura
12 de Octubre ? - ? Sp. Luqueno 20:30
3 de Febrero ? - ? Nacional Asuncion 22:00
Deportivo Capiata ? - ? Diaz 22:00
Olimpia Asuncion ? - ? Sol de America 22:40
Peru: Primera Division - Clausura
Cesar Vallejo ? - ? Los Caimanes 01:30
Sport Huancayo ? - ? Unión Comercio 16:00
León de Huánuco ? - ? Sporting Cristal 18:15
Alianza Lima ? - ? Cienciano 21:00
Peru: Segunda Division
Sport Boys ? - ? Willy Serrato 16:00
Carlos Manucci ? - ? Dep. Municipal 20:30
Pacifico ? - ? Atletico Torino 21:30
Peru: Copa Peru
Aguila ? - ? Villafuerte 20:00
Cariocos ? - ? Alto Huarca 20:00
Chancayllo ? - ? Santa Rosa 20:00
Chavelines ? - ? Sporting Cristal 20:00
Fuerza Minera ? - ? Futuro Majes 20:00
Sport Loreto ? - ? Juventud America 20:00
Sport Rosario ? - ? Defensor La Bocana 20:00
Zarumilla ? - ? Pichanaki 20:00
Poland: Ekstraklasa
Gornik Z. ? - ? Pogon Szczecin 12:00
Cracovia ? - ? Zawisza 14:30
Slask Wroclaw ? - ? Lech Poznan 14:30
Legia ? - ? Ruch 17:00
Poland: Division 1
Zabki ? - ? Olsztyn 11:15
Chojniczanka ? - ? Plock 11:30
Tychy ? - ? Ol. Grudziadz 12:00
Termalica ? - ? Bytow 12:30
Portugal: Primeira Liga
Ferreira ? - ? Setubal 16:00
Gil Vicente ? - ? Arouca 16:00
Maritimo ? - ? Moreirense 16:00
Academica ? - ? Braga 19:15
Portugal: Segunda Liga
Atletico CP ? - ? Sporting B 11:15
Academico Viseu ? - ? Feirense 15:00
Aves ? - ? Guimaraes B 15:00
Freamunde ? - ? SC Farense 15:00
Olhanense ? - ? Portimonense 15:00
Oliveirense ? - ? Leixoes 15:00
Tondela ? - ? Oriental 15:00
Trofense ? - ? U. Madeira 15:00
Benfica B ? - ? Beira Mar 16:00
Chaves ? - ? FC Porto B 18:00
Russia: Premier League
Lokomotiv Moscow ? - ? Dynamo Moscow 10:30
M. Saransk ? - ? Krasnodar 13:30
Kuban ? - ? Spartak Moscow 16:00
Russia: Division 1
SKA Energiya ? - ? Krylya Sovetov Samara 04:00
Luch Energiya ? - ? Sakhalin 06:00
Tomsk ? - ? Orenburg 09:00
Tosno ? - ? Volgar-Astrakhan 11:00
Tyumen ? - ? V. Novgorod 11:00
Khimik ? - ? Yenisey 12:00
Sibir ? - ? Baltika 12:00
Saratov ? - ? Dynamo SPB 13:00
Shinnik Yaroslavl ? - ? Anzhi 13:00
Russia: Youth League
M. Saransk U21 ? - ? Krasnodar U21 08:00
T. Moscow U21 ? - ? Arsenal Tula U21 11:00
Rubin Kazan U21 ? - ? Amkar U21 13:00
Terek Grozni U21 ? - ? Ufa U21 13:00
Scotland: Fa Cup
East Stirlingshire ? - ? Dunfermline 15:00
Serbia: Super Liga
Rad Beograd ? - ? Crvena Zvezda 12:00
Donji Srem ? - ? Jagodina 12:30
FK Vozdovac ? - ? Sp. Subotica 12:30
Radnicki 1923 ? - ? OFK Beograd 12:30
Partizan ? - ? Vojvodina 18:00
Slovakia: Fortuna Liga
Podbrezova ? - ? Trnava 12:30
Slovan Bratislava ? - ? Kosice 15:30
Zilina ? - ? B. Bystrica 18:00
Slovakia: 2. Liga - West
S. Bratislava B ? - ? Dubnica 09:30
Slovakia: 2. Liga - East
Lok. Kosice ? - ? L. Mikulas 12:30
Trebisov ? - ? Moldava 12:30
Slovenia: Prva Liga
Koper ? - ? NK Krka 16:00
O. Ljubljana ? - ? Celje 16:00
Radomlje ? - ? Zavrc 16:00
Velenje ? - ? ND Gorica 16:00
Slovenia: 2. Snl
Aluminij ? - ? Sencur 13:00
Dravinja ? - ? Dob 13:00
Triglav ? - ? Ankaran Hrvatini 13:00
South Africa: Premier League
Ajax Cape Town ? - ? Supersport Utd Postp.
Bloem Celtic ? - ? Bidvest Wits Postp.
South Africa: First Division
Baroka ? - ? Jomo Cosmos Postp.
Santos ? - ? Highlands Postp.
Vasco Da Gama ? - ? Golden Arrows Postp.
South Korea: K-League Classic - Championship Group
Seoul ? - ? Jeonbuk 05:00
South Korea: K-League Classic - Relegation Group
Sangju Sangmu ? - ? Busan 05:00
Incheon ? - ? Gyeongnam 07:00
South Korea: K League Challenge
Daegu ? - ? Gangwon 05:00
Hummel ? - ? Goyang Hi 07:00
Spain: Primera Division
Ath Bilbao ? - ? Sevilla 11:00
Villarreal ? - ? Valencia 16:00
Levante ? - ? Almeria 18:00
Elche ? - ? Espanyol 20:00
Spain: Segunda Division
Osasuna ? - ? Betis 11:00
Valladolid ? - ? Girona 16:00
Zaragoza ? - ? Tenerife 17:00
Recreativo Huelva ? - ? Numancia 17:15
Leganes ? - ? Ponferradina 20:00
Sweden: Superettan
Angelholms ? - ? Ostersunds 14:00
Assyriska FF ? - ? GAIS 14:00
Hammarby ? - ? Jonkopings 14:00
Husqvarna ? - ? Syrianska 14:00
Ljungskile ? - ? Varbergs 14:00
Osters ? - ? Degerfors 14:00
Sundsvall ? - ? Landskrona 14:00
Varnamo ? - ? Sirius 14:00
Sweden: Division 1 - Norra
Brage ? - ? Frej 14:00
Forward ? - ? Skelleftea 14:00
Huddinge ? - ? V. Syrianska 14:00
IFK Lulea ? - ? AFC United 14:00
Sylvia ? - ? Vasteras SK 14:00
Umea FC ? - ? Nykopings 14:00
Vasalunds ? - ? Dalkurd 14:00
Switzerland: Super League
Sion ? - ? Aarau 12:45
Young Boys ? - ? Vaduz 12:45
St. Gallen ? - ? Thun 15:00
Switzerland: Challenge League
Biel ? - ? Servette 14:00
Lausanne ? - ? Wil 14:00
Thailand: Thai Premier League
Air Force United ? - ? Chainat 11:00
Army United ? - ? Osotsapa 11:00
Buriram ? - ? Police Utd 11:00
Chiangrai Utd ? - ? BEC Tero Sasana 11:00
Chonburi ? - ? TOT 11:00
Muang Thong Utd ? - ? Bangkok Utd 11:00
PTT Rayong ? - ? Bangkok Glass 11:00
Samut Songkhram ? - ? Ratchaburi 11:00
Singhtarua ? - ? Sisaket 11:00
Suphanburi ? - ? Songkhla United 11:00
Tunisia: Ligue Professionnelle 1
Africain ? - ? Hammam-Lif 13:30
AS Marsa ? - ? Gafsa 13:30
Djerba ? - ? Bizertin 13:30
Étoile Sahel ? - ? Gabes 13:30
Sfaxien ? - ? Monastir 13:30
Turkey: Superliga
Gaziantepspor ? - ? Mersin 11:30
Rizespor ? - ? Kayseri Erciyesspor 11:30
Besiktas ? - ? Fenerbahce 17:00
Turkey: Ptt 1. Lig
Karsiyaka ? - ? Samsunspor 11:30
Adanaspor AS ? - ? Altinordu 13:00
Boluspor ? - ? Giresunspor 13:00
Alanyaspor ? - ? Osmanlispor 14:00
Turkey: Tff 2. Lig White Group
Aydinspor ? - ? Umraniyespor 11:30
Bayrampasa ? - ? Tokatspor 11:30
Fethiyespor ? - ? Tarsus 11:30
Hacettepe ? - ? Yeni Malatyaspor 11:30
Iskenderun ? - ? Kartalspor 11:30
Karagumruk ? - ? Trabzon 11:30
Keciorengucu ? - ? Tavsanli Linyitspor 11:30
Menemen Bld. ? - ? Anadolu Selcukluspor 11:30
Pendikspor ? - ? Turgutluspor 11:30
Turkey: Tff 2. Lig Red Group
Diyarbakir Diski ? - ? Gumushanespor 11:00
Duzyurtspor ? - ? Goztepe 11:00
Pazarspor ? - ? Ankaragucu 11:00
Altay ? - ? Kahramanmarasspor 11:30
Bandirmaspor ? - ? Nazillispor 11:30
Bugsasspor ? - ? Kirklarelispor 11:30
Hatayspor ? - ? Inegolspor 11:30
Kocaeli Birlikspor ? - ? Sariyer 11:30
Tepecik ? - ? Golbasispor 11:30
Ukraine: Premier League
Karpaty ? - ? Zorya 15:00
Dnipro ? - ? Dynamo Kiev 17:30
Metalist Kharkiv ? - ? Olimpik Donetsk 17:30
Ukraine: Division 2
Dynamo Kiev 2 ? - ? Nyva Ternopil 12:00
FC Poltava ? - ? Naftovik-Ukrnafta 12:00
Hirnyk-Sport ? - ? Stal Alchevsk 12:00
Zirka Kirovograd ? - ? Mykolaiv 12:00
Bukovyna ? - ? Hirnyk Kryvyi Rih 13:00
Ternopil ? - ? Sumy 14:00
Uruguay: Primera Division - Apertura
Rentistas ? - ? Racing Montevideo 12:30
CA Cerro ? - ? Wanderers 19:30
Juventud ? - ? Atenas 19:30
Tacuarembo ? - ? Danubio 19:30
Penarol ? - ? Rampla Juniors 20:00
Usa: Mls - Play Offs
Real Salt Lake ? - ? Los Angeles Galaxy 00:00
Usa: North American Soccer League - Fall Season
San Antonio ? - ? New York Cosmos 00:30
Edmonton ? - ? Atlanta 21:00
U
Andijon ? - ? Bunyodkor 10:00
Din. Samarkand ? - ? Buxoro 10:00
Lok. Tashkent ? - ? Neftchi Fargona 10:00
Mashal Muborak ? - ? Nasaf Qarshi 10:00
Olmaliq FK ? - ? Navbahor Namangan 10:00
Pakhtakor ? - ? Sogdiyona Jizzax 10:00
Qizilqum Zarafshon ? - ? Met. Bekobod 10:00
Venezuela: Primera Division - Apertura
Aragua ? - ? Dep. Anzoategui 20:00
Caracas ? - ? Carabobo 20:00
Estudiantes Merida ? - ? Portuguesa 20:00
La Guaira ? - ? Atl. Venezuela 20:00
Lara ? - ? Llaneros 20:00
Metropolitanos ? - ? Zulia 20:00
Mineros ? - ? Tucanes 20:00
Trujillanos ? - ? Dep. Tachira 20:00
Zamora ? - ? Dep. Petare 20:00
Wales: Premier League
TNS ? - ? Airbus 13:00
Back to Top

International Soccer Fan Shop
International Soccer Fan Shop