Soccer live scores, results and schedules while scores are shown live and instantaneously!

Schedule for 7th September 2014



Argentina: Primera Division - Torneo Transición Sep 06
Godoy Cruz ? - ? Defensa y Justicia 18:15
Rosario Central ? - ? San Lorenzo 18:15
Racing Club ? - ? Lanus 20:15
River Plate ? - ? Tigre 21:15
Argentina: Torneo Argentino A Sep 06
Alvarado ? - ? Talleres Cordoba 20:00
Andino ? - ? Americo Tesorieri 20:00
Antoniana ? - ? AH Zapla 20:00
Atletico Parana ? - ? Sportivo Patria 20:00
CA Belgrano ? - ? Libertad de Sunchales 20:00
C.A.I ? - ? Alianza Cutral Co 20:00
Chaco For Ever ? - ? Sarmiento Resistencia 20:00
Cipolletti ? - ? Deportivo Roca 20:00
Club Atletico Mitre ? - ? Central Cordoba 20:00
Deportivo Madrin ? - ? Belgrano Santa Rosa 20:00
Deportivo Maipu ? - ? Union Villa Krause 20:00
Formosa ? - ? Juventud Unida Gualeguaychu 20:00
Gimnasia E.R. ? - ? Deportivo Mandiyu 20:00
Independiente Chivilcoy ? - ? Union Mar del Plata 20:00
Independiente de Neuquen ? - ? Guillermo Brown 20:00
Juventud Unida Universitario ? - ? Gimnasia Mendoza 20:00
San Jorge ? - ? Gimnasia y Tiro 20:00
San Lorenzo Alem ? - ? Sportivo Estudiantes 20:00
Tiro Federal ? - ? Ferro 20:00
Union Aconquija ? - ? San Martin T. 20:00
Asia: Aff Championship U19 Sep 06
Australia U19 ? - ? Japan U19 09:30
Thailand U19 ? - ? Myanmar U19 12:00
Austria: Regionalliga East Sep 06
Neuberg ? - ? Stegersbach 08:30
Austria: Regionalliga West Sep 06
Eugendorf ? - ? Kitzbuhel 13:30
Belgium: Proximus League Sep 06
Aalst ? - ? St. Truiden 13:00
K.RC. Mechelen ? - ? Eupen 13:00
Brazil: Série A Sep 06
Chapecoense-SC ? - ? Goias 00:00
Atletico-MG ? - ? Botafogo RJ 19:00
Criciuma ? - ? Corinthians 19:00
Fluminense ? - ? Cruzeiro 19:00
Sao Paulo ? - ? Sport Recife 19:00
Atletico-PR ? - ? Palmeiras 21:30
Bahia ? - ? Coritiba 21:30
Internacional ? - ? Figueirense 21:30
Brazil: Série B Sep 06
Luverdense ? - ? Vila Nova FC 00:00
Oeste ? - ? Ceará 00:00
Brazil: Série C Sep 06
Aguia De Maraba ? - ? ASA 19:00
Crac Go ? - ? Treze PB 19:00
Salgueiro ? - ? Cuiabá Esporte 19:00
Sao Caetano ? - ? Madureira 19:00
Tupi ? - ? Mogi Mirim 19:00
CRB ? - ? Fortaleza 22:00
Brazil: Série D Sep 06
Remo ? - ? Interporto 18:30
Anapolina ? - ? Estrela do Norte 19:00
Brasil de Pelotas ? - ? Maringa FC 19:00
Coruripe ? - ? Baraunas 19:00
Globo ? - ? Betim 19:00
Jacuipense ? - ? Campinense 19:00
Londrina ? - ? Pelotas 19:00
Santos AP ? - ? Sao Raimundo RR 19:00
Tombense ? - ? Operario 19:00
Itapora ? - ? Villa Nova AC 20:00
Acreano ? - ? Princesa Solimoes 22:00
Canada: Csl Sep 06
North York Astros ? - ? Brampton Utd 19:30
Waterloo ? - ? Kingston 23:00
Chile: Primera B - Apertura Sep 06
La Serena ? - ? Coquimbo 15:00
D. Concepcion ? - ? Rangers 18:30
Iberia ? - ? L. Schwager 18:30
San Felipe ? - ? Magallanes 18:30
S. Morning ? - ? Curico Unido 18:30
Colombia: Liga Postobon - Clausura Sep 06
Once Caldas ? - ? Envigado 01:00
Dep. Pasto ? - ? La Equidad 20:15
Atl. Nacional ? - ? Chico 22:30
Junior ? - ? Petrolera 22:30
Costa Rica: Primera Division - Torneo De Invierno Sep 06
Belen ? - ? Puma Generalena 18:00
U.C.R. ? - ? Santos DG 18:00
Cartagines ? - ? Alajuelense 20:00
Herediano ? - ? Carmelita 20:00
Zeledon ? - ? Saprissa 20:00
CS Uruguay ? - ? Limon 21:00
Czech Republic: Division A Sep 06
Mas Taborsko B ? - ? Rokycany 08:15
Milevsko ? - ? Marianske Lazne 15:00
Susice ? - ? Aritma Prague 15:00
Czech Republic: Division B Sep 06
Brozany ? - ? Uvaly 15:00
Czech Republic: Division C Sep 06
Pardubice B ? - ? Tyniste n. Orl. 08:15
Kutna Hora ? - ? Jablonec n. Jiz. 15:00
Trutnov ? - ? Pencin-Turnov 15:00
Czech Republic: Division D Sep 06
Mutenice ? - ? Blansko 14:30
Pelhrimov ? - ? Uhersky Brod 14:30
Slavoj Polna ? - ? Otrokovice 14:30
Stara Rise ? - ? Zdar na Sazavou 14:30
Tasovice ? - ? Velke Mezirici 14:30
Czech Republic: Division E Sep 06
Slavicin ? - ? Kozlovice 08:15
Czech Republic: Pohar Ceske Posty Sep 06
Frydek-Mistek ? - ? Ostrava 15:00
Zivanice ? - ? Sparta Prague 15:00
Denmark: Nordicbet Ligaen Sep 06
Aarhus ? - ? Lyngby Postp.
Viborg ? - ? Fredericia 13:30
Denmark: 2nd Division East Sep 06
Avarta ? - ? Avedore 11:00
Helsingor ? - ? Gentofte-Vangede 11:00
Holbaek ? - ? Rishoj 11:30
Denmark: 2nd Division West Sep 06
Kolding BK ? - ? Ringkobing 11:00
Svendborg ? - ? Kolding IF 11:00
England: League Two Sep 06
Burton ? - ? Portsmouth 11:15
Europe: Euro - Qualification Sep 06
Denmark ? - ? Armenia 16:00
Georgia ? - ? Ireland 16:00
Hungary ? - ? Northern Ireland 16:00
Faroe Islands ? - ? Finland 18:45
Germany ? - ? Scotland 18:45
Gibraltar ? - ? Poland 18:45
Greece ? - ? Romania 18:45
Portugal ? - ? Albania 18:45
Finland: Ykkonen Sep 06
PK-35 Vantaa ? - ? HIFK 15:30
Finland: Kakkonen North Sep 06
KPV Kokkola ? - ? PK-37 13:00
AC Kajaani ? - ? TP-47 15:30
OLS Oulu ? - ? YPA 15:30
Finland: Kakkonen East Sep 06
Atlantis ? - ? Kultsu 13:00
Myllypuro ? - ? Viikkarit 15:30
Finland: Kakkonen West Sep 06
Narpes ? - ? S. Kristina 13:00
Ilves-Kissat ? - ? Hameenlinna 15:30
P-Iirot Rauma ? - ? MaPS 15:30
Germany: 3. Liga Sep 06
Preussen Munster ? - ? Wehen 12:00
Germany: Regionalliga North Sep 06
ETSV Weiche ? - ? Lübeck 12:00
Norderstedt ? - ? FT Braunschweig 12:00
Luneburger Hansa ? - ? Meppen 13:00
Oldenburg ? - ? Goslarer 13:00
Germany: Regionalliga West Sep 06
B. Moenchengladbach II ? - ? Hennef 12:00
Bochum II ? - ? Köln II 12:00
Germany: Oberliga Schleswig-Holstein Sep 06
Holstein Kiel II ? - ? NTSV Strand 08 12:00
Todesfelde ? - ? Altenholz 12:00
Henstedt-Ulzburg ? - ? TSV Kropp 13:00
Meldorf ? - ? Dornbreite Lubeck 13:00
Germany: Oberliga Hamburg Sep 06
Paloma ? - ? Altona 08:45
Barmbek-Uhlenhorst ? - ? Rugenbergen 12:00
TSV Buchholz 08 ? - ? Condor Hamburg 12:00
Vier-und Marschlande ? - ? Meiendorfer SV 13:00
Germany: Oberliga Bremen Sep 06
Aumund-Vegesack ? - ? VfL Bremen 13:00
Grohn ? - ? Schwachhausen 13:00
Grolland ? - ? Werder Bremen III 13:00
Habenhauser ? - ? Union 60 Bremen 13:00
Leher ? - ? Bremer 13:00
Turkspor Bremen ? - ? Vatan Bremen 13:30
Germany: Oberliga Niedersachsen Sep 06
Egestorf-Langreder ? - ? Teutonia U. 13:00
Göttingen 05 ? - ? VfL Osnabruck II 13:00
Hildesheim ? - ? Arminia Hannover 13:00
Uphusen ? - ? Spelle-Venhaus 13:00
Wunstorf ? - ? Lupo-Martini Wolfsburg 13:00
Germany: Oberliga Westfalen Sep 06
Arminia Bielefeld II ? - ? Westfalia Rhynern 13:00
Eintracht Rheine ? - ? Erkenschwick 13:00
Ennepetal ? - ? Sprockhovel 13:00
Erndtebruck ? - ? ASC 09 Dortmund 13:00
Gutersloh ? - ? Zweckel 13:00
Roland Beckum ? - ? Stadtlohn 13:00
Westfalia Herne ? - ? Neuenkirchen 13:00
Germany: Oberliga Hessen Sep 06
Sp. Seligenstadt ? - ? Stadtallendorf 13:00
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Sep 06
Elversberg II ? - ? Hauenstein 13:00
Schott Mainz ? - ? Pfeddersheim 13:00
Germany: Oberliga Bayern Nord Sep 06
Ammerthal ? - ? Wurzburger FV 13:00
Regensburg II ? - ? Alemannia Haibach 13:00
Germany: Oberliga Bayern Süd Sep 06
Pipinsried ? - ? Pullach 15:00
Germany: Oberliga Mittelrhein Sep 06
Alfter ? - ? Euskirchen 13:00
Bergheim ? - ? Eilendorf 13:00
Bergisch Gladbach ? - ? Alemannia Aachen II 13:00
FC Viktoria 08 ? - ? Erftstadt 13:00
Freialdenhoven ? - ? Bonner 13:00
Germania Windeck ? - ? Hurth 13:00
Hertha Walheim ? - ? VfL Leverkusen 13:30
Honduras: Liga Nacional - Apertura Sep 06
Vida ? - ? Motagua 01:00
Parrillas O. ? - ? Victoria 20:00
Olimpia ? - ? Platense 22:00
Real Espana ? - ? Real Sociedad 22:30
Ireland: Division 1 Sep 06
Shamrock 2 ? - ? Galway 14:00
Italy: Serie B Sep 06
Bologna ? - ? Entella 13:00
Carpi ? - ? Varese 13:00
Cittadella ? - ? Avellino 13:00
Lanciano ? - ? Modena 13:00
Spezia ? - ? Frosinone 13:00
Ternana ? - ? Pescara 13:00
Trapani ? - ? Vicenza 13:00
Pro Vercelli ? - ? Catania 16:00
Bari ? - ? Perugia 18:30
Italy: Lega Pro - Group A Sep 06
Real Vicenza ? - ? Alessandria 10:30
Pordenone ? - ? Venezia 12:30
AlbinoLeffe ? - ? Vicenza Cancl.
Mantova ? - ? Cremonese 16:00
Italy: Lega Pro - Group B Sep 06
Santarcangelo ? - ? Pisa 09:00
Pro Piacenza ? - ? Forli 12:30
Reggiana ? - ? Ancona 12:30
Prato ? - ? Tuttocuoio 14:00
Gubbio ? - ? Lucchese 16:00
Italy: Lega Pro - Group C Sep 06
Messina ? - ? Lupa Roma 10:30
Martina Franca ? - ? Salernitana 12:30
Paganese ? - ? Reggina 14:00
Casertana ? - ? Aversa 16:00
Italy: Serie D - Group A Sep 06
Acqui ? - ? RapalloBogliasco 13:00
Asti ? - ? Caronnese 13:00
Borgomanero ? - ? OltrepoVoghera 13:00
Borgosesia ? - ? Sestri Levante 13:00
Chieri ? - ? Sporting Bellinzago 13:00
Cuneo ? - ? Novese 13:00
Derthona ? - ? Argentina 13:00
Lavagnese ? - ? Bra 13:00
Sancolombano ? - ? Pro Settimo 13:00
Vado ? - ? Vallée d´Aoste 13:00
Italy: Serie D - Group B Sep 06
Caravaggio ? - ? Folgore Caratese 13:00
Castellana ? - ? Pergolettese 13:00
Castiglione ? - ? Pro Sesto 13:00
Lecco ? - ? MapelloBonate 13:00
Montichiari ? - ? Inveruno 13:00
Pontisola ? - ? Olginatese 13:00
Seregno ? - ? Ciliverghe Mazzano 13:00
Seriate ? - ? Villafranca 13:00
Virtus Verona ? - ? Ciserano 13:00
Italy: Serie D - Group C Sep 06
ArzignanoChiampo ? - ? Fontanafredda 13:00
Belluno ? - ? Mori 13:00
Biancoscudati Padova ? - ? Union Pro 13:00
Clodiense ? - ? Montebelluna 13:00
Dro ? - ? Ripa Fenadora 13:00
Giorgione ? - ? Tamai 13:00
Legnago Salus ? - ? Altovicentino 13:00
Mezzocorona ? - ? Triestina 13:00
Sacilese ? - ? Kras 13:00
Italy: Serie D - Group D Sep 06
Abano ? - ? Romagna Centro 13:00
Bellaria Igea ? - ? Piacenza 13:00
Castelfranco ? - ? S.P. Padova 13:00
Correggese ? - ? Porto Tolle 13:00
Este ? - ? Montemurlo 13:00
Fidenza ? - ? Ribelle 13:00
Fiorenzuola ? - ? Thermal Abano 13:00
Imolese ? - ? Formigine 13:00
Mezzolara ? - ? Fortis Juventus 13:00
Scandicci ? - ? Rimini 13:00
Italy: Serie D - Group E Sep 06
Colligiana ? - ? Pianese 13:00
Flaminia ? - ? Ponsacco 13:00
Foligno ? - ? Siena 13:00
Gavorrano ? - ? Trestina 13:00
Massese ? - ? San Donato 13:00
Poggibonsi ? - ? GualdoCasacastalda 13:00
SanGiovanni ? - ? Bastia 13:00
Sansepolcro ? - ? Villabiagio 13:00
Voluntas Spoleto ? - ? Arezzo 13:00
Italy: Serie D - Group F Sep 06
Agnonese ? - ? Sambenedettese 13:00
Amiternina ? - ? Vis Pesaro 13:00
Celano ? - ? Maceratese 13:00
Civitanovese ? - ? Matelica 13:00
Fano ? - ? Castelfidardo 13:00
Fermana ? - ? San Nicolo 13:00
Giulianova ? - ? Recanatese 13:00
Jesina ? - ? Campobasso 13:00
Termoli ? - ? Calcio Chieti 13:00
Italy: Serie D - Group G Sep 06
Anziolavinio ? - ? Cynthia 13:00
Aprilia ? - ? Astrea 13:00
Castelli Romani ? - ? Arzachena 13:00
Fondi ? - ? Sora 13:00
Isola Liri ? - ? Terracina 13:00
Nuorese ? - ? Budoni 13:00
Olbia ? - ? Selargius 13:00
Palestrina ? - ? Ostia Mare 13:00
San Cesareo ? - ? Viterbese 13:00
Italy: Serie D - Group H Sep 06
Bisceglie ? - ? Potenza 13:00
Brindisi ? - ? Sarnese 13:00
Cavese ? - ? Manfredonia 13:00
Francavilla ? - ? Grottaglie 13:00
Gelbison Cilento ? - ? Taranto 13:00
MonosPolis ? - ? Arzanese 13:00
Pomigliano ? - ? Gallipoli 13:00
Puteolana ? - ? San Severo 13:00
Scafatese ? - ? Andria 13:00
Italy: Serie D - Group I Sep 06
Agropoli ? - ? Akragas 13:00
Gioiese ? - ? Due Torri 13:00
HinterReggio ? - ? Neapolis 13:00
Marcianise ? - ? Sorrento 13:00
Montalto Uffugo ? - ? Leonfortese 13:00
Nerostellati Frattese ? - ? Noto 13:00
Orlandina ? - ? Torrecuso 13:00
Rende ? - ? Battipagliese 13:00
Tiger Brolo ? - ? Roccella 13:00
Japan: Nabisco Cup - Play Offs Sep 06
G-Osaka ? - ? Kobe 09:00
Urawa ? - ? Hiroshima 09:00
Kashiwa ? - ? Yokohama M. 10:00
Kawasaki Frontale ? - ? C-Osaka 10:00
Japan: Emperors Cup Sep 06
FC Tokyo ? - ? Shimizu 10:00
Malta: Fa Trophy Sep 06
Ghajnsielem ? - ? Mtarfa 13:00
Mdina ? - ? St. Lawrence 13:00
Oratory ? - ? Luqa 13:00
Xbiex ? - ? Victoria Hotspurs 13:00
Mexico: Primera Division - Apertura Sep 06
Guadalajara Chivas ? - ? Leones Negros 22:00
Mozambique: Mocambola Sep 06
Chibuto ? - ? Ferroviario Pemba 13:00
Clube Desportivo de Nacala ? - ? Ferroviario Nampula 13:00
Costa do Sol ? - ? Estrela Vermelha da Beira 13:00
Ferroviario ? - ? Tèxtil do Pungué 13:00
Ferroviario Beira ? - ? Maxaquene 13:00
Ferroviario Quelimane ? - ? Desportivo Maputo 13:00
Liga Muçulmana ? - ? HCB Songo 13:00
North & Central America: Copa Centroamericana Sep 06
Costa Rica ? - ? Panama 21:00
Guatemala ? - ? Belize 23:00
Norway: Division 2 - Group 1 Sep 06
Asker ? - ? Pors Grenland 14:00
Orn ? - ? Notodden 14:00
Vindbjart ? - ? Jerv 14:00
Kongsvinger ? - ? Fram 16:00
Norway: Division 2 - Group 2 Sep 06
Brumunddal ? - ? Raufoss 14:00
Norway: Division 2 - Group 3 Sep 06
Egersunds ? - ? Lyn 14:00
Forde ? - ? Fyllingsdalen 14:00
V. Haugesund ? - ? Vidar 14:00
Norway: Division 2 - Group 4 Sep 06
Drobak-Frogn ? - ? Halden 14:00
Eidsvold ? - ? Medkila 14:00
Harstad ? - ? K. Oslo 14:00
MO IL ? - ? Skeid 14:30
Lorenskog ? - ? Finnsnes 15:00
Peru: Primera Division - Clausura Sep 06
Sporting Cristal ? - ? Cajamarca 20:30
Alianza Lima ? - ? Inti Gas Deportes 21:00
Poland: Division 1 Sep 06
Zabki ? - ? Plock 10:15
Zaglebie ? - ? Olsztyn 10:30
Portugal: Segunda Liga Sep 06
Tondela ? - ? Feirense 15:00
U. Madeira ? - ? Portimonense 15:00
Academico Viseu ? - ? Trofense 16:00
Guimaraes B ? - ? Leixoes 16:00
Portugal: Taça De Portugal Sep 06
Correlha ? - ? Loures 09:30
Russia: Division 1 Sep 06
SKA Energiya ? - ? Shinnik Yaroslavl 04:00
Khimik ? - ? Sibir 11:00
Orenburg ? - ? Sakhalin 11:00
Yenisey ? - ? V. Novgorod 11:00
Dynamo SPB ? - ? Volgar-Astrakhan 12:00
Tomsk ? - ? Tosno 12:00
Krylya Sovetov Samara ? - ? Baltika 14:00
Luch Energiya ? - ? Anzhi 15:00
Saratov ? - ? Tyumen 15:00
Russia: Division 2 - South Sep 06
Krasnodar 2 ? - ? Sochi 13:00
Afips ? - ? Chernomorets Novorossijsk 14:00
Alania ? - ? R. Volgograd 14:00
Angust Nazran ? - ? Mashuk 14:00
Anzhi 2 ? - ? Dynamo GTS 14:00
Armavir ? - ? Biolog 14:00
Maykop ? - ? SKCHF Sevastopol 14:00
Spartak Nalchik ? - ? Terek Grozni 2 14:00
Taganrog ? - ? Novocherkassk 14:00
TSK Simferopol ? - ? Krymsk 14:00
Russia: Division 2 - Ural-Povolzhye Sep 06
Kamaz ? - ? Neftekhimik 10:00
Kirov ? - ? Syzran 10:00
Nosta ? - ? Ulyanovsk 10:00
Rubin Kazan 2 ? - ? Spartak Yoshkar 10:00
Lada Togliatti ? - ? Chelyabinsk 14:30
Slovakia: 2. Liga - West Sep 06
S. Bratislava B ? - ? SFM Senec 08:30
Trnava B ? - ? Sala 08:30
Pohronie ? - ? Nitra 13:30
Samorin ? - ? Sered 13:30
Slovakia: 2. Liga - East Sep 06
Lok. Kosice ? - ? D. Kubin 13:30
Trebisov ? - ? Michalovce 13:30
Slovenia: 2. Snl Sep 06
Aluminij ? - ? Ankaran Hrvatini 14:30
Triglav ? - ? NK Smartno 14:30
South Korea: K-League Classic Sep 06
Ulsan Hyundai ? - ? Gyeongnam 08:00
Pohang ? - ? Seoul 10:00
South Korea: K League Challenge Sep 06
Anyang ? - ? Suwon City 10:00
Gangwon ? - ? Daejeon 10:00
Spain: Segunda Division Sep 06
Ponferradina ? - ? Betis 10:00
Mirandes ? - ? Alcorcon 15:00
Valladolid ? - ? Santander 16:15
Barcelona B ? - ? Zaragoza 17:00
Las Palmas ? - ? Lugo 19:00
Leganes ? - ? Mallorca 19:00
Sweden: Division 1 - Norra Sep 06
IFK Lulea ? - ? Huddinge 13:00
AFC United ? - ? Umea FC 14:00
Skelleftea ? - ? Dalkurd 14:00
Brage ? - ? Forward 15:00
Sweden: Division 1 - Södra Sep 06
Norrby ? - ? Kristianstads 15:00
Oddevold ? - ? Oskarshamns 15:00
Orgryte ? - ? Motala 15:00
Trelleborgs ? - ? Qviding 15:00
Sweden: Svenska Cupen - Qualification Sep 06
Utsiktens ? - ? Mjallby 15:00
Tunisia: Ligue Professionnelle 1 Sep 06
Stade Gabèsien ? - ? Étoile Sahel 15:00
Turkey: Tff 2. Lig White Group Sep 06
Iskenderun ? - ? Pendikspor 13:00
Ofspor ? - ? Hacettepe 13:00
Keciorengucu ? - ? Fethiyespor 13:30
Tavsanli Linyitspor ? - ? Yeni Malatyaspor 13:30
Tokatspor ? - ? Umraniyespor 13:30
Bayrampasa ? - ? F. Karagumruk 14:00
Kartalspor ? - ? Trabzon 14:00
Menemen Bld. ? - ? Aydinspor 14:00
Anadolu Selcukluspor ? - ? Tarsus 17:00
Turkey: Tff 2. Lig Red Group Sep 06
Diyarbakir Diski ? - ? Altay 13:00
Duzyurtspor ? - ? Hatayspor 13:00
Gumushanespor ? - ? Golbasispor 13:00
Polatli Bugsasspor ? - ? Tepecik 13:30
Bandirmaspor ? - ? Kocaeli Birlikspor 14:00
Kirklarelispor ? - ? Nazillispor 14:00
Ankaragucu ? - ? Inegolspor 16:00
Pazarspor ? - ? Sariyer 16:00
Goztepe ? - ? Kahramanmarasspor 17:00
Ukraine: Division 2 Sep 06
Stal Alchevsk ? - ? Helios 14:00
Uruguay: Primera Division - Apertura Sep 06
Racing Montevideo ? - ? Juventud 13:30
Sud America ? - ? Fenix 13:30
Defensor Sp. ? - ? Penarol 19:00
Usa: Mls Sep 06
Houston ? - ? Montreal Impact 00:30
Real Salt Lake ? - ? Dallas 02:00
Vancouver ? - ? DC United 02:00
Columbus ? - ? Chivas 19:00
Portland ? - ? San Jose 21:00
New England ? - ? Chicago 23:00
Usa: North American Soccer League - Fall Season Sep 06
Minnesota ? - ? Tampa Bay 00:00
San Antonio ? - ? Edmonton 00:30
Ottawa Fury ? - ? Carolina RailHawks 19:00
Wales: Premier League Sep 06
Rhyl ? - ? Aberystwyth 12:00
Bala ? - ? Carmarthen Town 13:30
World: Friendly International Sep 06
Chile ? - ? Mexico 02:00
Paraguay ? - ? United Arab Emirates 18:00
Serbia ? - ? France 18:45
Morocco ? - ? Libya 19:00
World: Club Friendly Sep 06
Melbourne City (Aus) ? - ? Central Coast (Aus) 04:30
Back to Top